рус est eng
Disain ja stiil   Teenused   Kataloog   Kontakt  
 Trüki välja (avaneb uues aknas) Sisukaart
Köögid
VICTORIA
IREN
DIANA COMPACT
NATALI
PREMIER
Siseuksed
Välisuksed
Mööbel
Dekoor
Akzo Nobel


Köögid

Köögigarnituur IREN

 

Köögigarnituur IREN on näidisköök, kus on suurepäraselt ühendatud traditsioonilised materjalid ja kaasaegne kujundus. Laitmatult väljamõõdetud jooned koos sujuvate üleminekutega ning täiuslik vorm avardavad kööki ja kingivad perenaisele meeltülendava vabadustunde. Viimase lihvi köögi välisilmele annavad metallkäepidemed ning reljeefmustriga klaaskaunistused fassaadil.

Köögimööbli esikülgede raamid on valmistatud männipuidust ja kaetud saarespooniga. Puitkiudtahvlid on kaetud saarespooniga ning klaasitud. Esiküljed võib värvida ka eri toonides, mida saab valida kataloogist AKZO NOBEL. Klaas (käesoleval juhul Delta Mat) paigaldatakse tellija soovi kohaselt. Köögigarnituuri lakke on sisse ehitatud halogeenvalgustid. Köök on varustatud kaasaegsete mööblimanuste ning pöördemehhanismidega. Vastupidava plastkattega lauaplaadi võib valida mitme eri variandi seast ning erineva tooniga vastavalt kliendi soovile.

Puiduliik, manused, esikülgede ja lauaplaatide kujundusvariandid, köögitehnika ning kodumasinad valitakse eelnevalt tellija soovi järgi ja lülitatakse tellimuse koosseisu.


 
 
 
 ©2004, Oland™ AUM Plaza OU
 W-All IS/WEB24